Wymianka

Właśnie otrzymałam wiadomość od Eli, że otrzymała przesyłkę:) To mogę i Wam pokazać moje wypociny;) Bardzo się cieszę, że się woreczek spodobał, oj bardzo! Ja jeszcze swojej nie otrzymałam, ma tylko nadzieję, że jutro zapuka listonosz do drzwi z paczuszką:) A Eli dziękuję za miłą korespondencję, ciepłe relacje tylko polepszyły tą magię wymianki!!!  A tak się złożyło, że robiłyśmy sobie nawzajem.

Madlince dziękuję za zorganizowanie tak fajnej zabawy:)

Tutaj woreczek

wymianka

Mama wykonała dwa niebieskie motylki

wymianka

Ślimaczek a właściwie Pani Ślimakowa:)

wymianka

Cały zestaw

wymianka

wymianka

A Wam się podoba?

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny oraz pozostawione komentarze!:)


Zapomniałabym się pochwalić, że otrzymałam wyróżnienie od Ja emigrantki Dziękuję ślicznie! Sprawiłaś mi nim ogromną niespodziankę!:)

wyróżnienie

3 odpowiedzi na “Wymianka”

  1. patchworld pisze:

    Oj, podoba, podoba, Kasiu i to bardzo:) A ten woreczek ma bardzo oryginalny kształt, taki jest uroczo kanciaty:) Widzę też, że jednego ślimaczka wysłałaś już w świat:) A i Szanowna Mama też się wymiankowo udziela, tworzycie super-duet:) Ciepluteńko pozdrawiam, Ewa:)

  2. blogagnieszki pisze:

    przygotowałaś cudny prezent, kto by nie był z takiego zadowolony :), zapraszam do zabawy u mnie i za chwilę po wyróżnienie

  3. Kasmatka Kasmatka pisze:

    Agnieszko i Ewo bardzo się cieszę, że prezenciki się spodobały:) Tak bardzo się martwiłam, że nie przypadną do gustu a tu niespodzianka:) Dziękuję! Ściskam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *