Ręcznikowa lalka

Wciąż wyczekuję ATCiaków od Safrin, Poczta Polska dodatkowo wszystko opóźnia… Mam nadzieję, że już na dniach będzie możliwa wysyłka wymiankowych ATCiaków. Kochane bardzo Wam dziękuję za cierpliwość:):)

~*~

Dostałam wczoraj od siostry taką cudną lalunie. Niby lalka jak lalka, ale ta była zupełnie inna. Sam pomysł jej wykonania – zadziwiający. Pierwszy raz widziałam takie cudo. Siostra wypatrzyła ją na półkach sklepowych i od razu pomyślała o mnie:) Lala jest zrobiona z ręcznika, najzwyklejszego… uformowaną ma buzię i rączki i nóżki. Nie wiem czy kiedykolwiek ją rozłożę, bo aż żal… Póki, co zajmuje zaszczytne miejsce wśród ręczników.

lalka

lala

lala

lala

lala

lalka

Pozdrawiam cieplutko zaglądających, a Alexls, Kiciuli, Agnieszce, Dorocie, Lawender, Ani oraz Zygeli dziękuję za to, że chciało się Wam skrobnąć coś miłego! To dla mnie wiele znaczy.

10 odpowiedzi na “Ręcznikowa lalka”

 1. patchworld pisze:

  Ale fajniutka ta panna ręcznikówna:))) Siedzi sobie jak dama i spoziera z góry na „pospolite” ręczniki:))) Pozdrawiam cieplutko, Ewa:)!

 2. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Ewo, ślicznie dziękuję!:):):) Również cieplutko Cię pozdrawiam!:)

 3. ulikop pisze:

  śmieszniusia i szalenie pomysłowa!

 4. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Ulciu, ślicznie dziękuję!:) Moc uścisków przesyłam!:)

 5. Zygela pisze:

  Ani się waż rozkładać ręcznika, toż to by była czysta profanacja!!! Pomysł jest extra, lalunia „jak żywa” ha, ha, ha. A zaglądam do ciebie bo …. lubię sobie popatrzeć na różności ;-))) Pozdrawia. ZygElla

 6. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Elu, hihi nie rozłożę:) Cieszę się, że podobają się Tobie moje różności, zapraszam jak najczęściej do siebie!:) Pozdrawiam ciepło!

 7. momentalnieja pisze:

  Ha, super lala Nie wpadłabym na to żeby z ręcznika taką pannę stworzyć
  Świetne i pomysłowe

 8. dota72 pisze:

  Lalunia jak się patrzy.Kiedyś w czeluściach netu widziałam łabędzia zrobionego właśnie z ręcznika,fajnie to wyglądało.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

 9. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Obydwóm Dorotkom bardzo dziękuję za miłe słowa!:) Ośmielam się spróbować zrobić podobną lalę, ale nie wchodzi mi:( A łabędzia z ręcznika chętnie bym zobaczyła:) Pozdrowień moc przesyłam!:)

 10. blogagnieszki pisze:

  Ktoś miał super pomysł :). Wiem, że w lepszych hotelach też robią cuda z ręczników :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *