Podziękowania:)

Witajcie Kochani;)

Wpis dzisiejszy będzie podziękowaniem dla Justyny za wymiankę ATC oraz dla Jolanny za piękne Aniołki;)

Przesyłkę od Justyny zobaczyłam dopiero wczoraj, jak wróciłam do domu;) Jak ją otwierałam zapach herbatek się unosił. Najpierw przeczytałam piękny liścik;) Za, które to słowa bardzo dziękuję Justynko! Byłam tak bardzo ciekawa, ATC, że szukałam ich pośród piękny, świątecznych serwetek, wzdychając nad przydasiami: wstążeczką, filcowymi ozdobami, gdzie choinka mnie rozbawiła! Jest przesympatyczna! Chyba nawet sama kilka jeszcze zrobię, aby ta nie czuła się tak samotnie;) A szydełkowe sprężynki podziwiałam razem z Mamą:) są śliczne!!! Już nie wspomnę o kolczykach, które są tak delikatne i subtelne.  I wreszcie w moje dłonie wpadły, ATCiaki!!! Słów mi brak!!!

wymianka z Justyną

Temat: Kwadrans na moje pasje

ATC

Temat: Muzyka mojej duszy

ATC

Jak tylko dziś listonosz zapukał do drzwi, już wiedziałam, że to któraś z wygranych candy! I nie myliłam się, przyszła przesyłka od Jolanny. Jej Aniołki są już takie śliczne, tak misternie dopracowane, nie wiem jak można w takim maleństwie stworzyć idealna harmonię i niepowtarzalną magię- od nich aż bije ciepłem!  Jolano, bardzo dziękuję za nie, cały czas z nimi po pokoju krążę i nie wiem gdzie jeszcze zawisną- jedno jest pewne musze je mieć na oku;)

Od Jolany

Aniołki od Jolany

Przesyłam pozdrawienia,  dziekuję za komentarze i odwiedziny:)


3 odpowiedzi na “Podziękowania:)”

 1. ALEXA pisze:

  Aniołki od Jolanny już doszły? To i moja przesyłka też chyda dojdzie do świąt

  Czy Ty słuchasz Dżemu?!!!

  Matko jedyna! Toż to muzyka mojego chłopa! On wariatuńcio totalny jest na jej punkcie Ja też ją lubię

  Pozdrawiam serdecznie

 2. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Dojdzie- musi:) Tak, lubię ostrą muzykę- dżem też:) Ale te ATC było w wykonaniu Justyny:) Twój mąż wie co dobre:) hi hi:) Pozdrawiam Cię serdecznie:):):)

 3. blogagnieszki pisze:

  Kasiu dostałaś cudne paczuszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *