Kilka słów o Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 3-5 grudnia 2010r odbył się po raz siódmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Byłam na nim pierwszy raz i z każdym następnym krokiem moje oczy rosły ze zdumienia od tylu pięknych, unikatowych cudeniek! Niestety nie zabrałam ze sobą aparatu:( nad czym ubolewam przeogromnie… Wybrałam się na niego wraz z Lubym, dzielnie znosił moje piski i wzdychania przy każdym następnym stoisku:) Największe zainteresowanie poświęcił jednak kiermaszowi żywności tradycyjnej, na którym można było kupić wytwarzane według domowych receptur wędliny, pieczywo a nawet przetwory owocowe.  Wszystko było bardzo pyszne! Przyznam się szczerze, że wybrałam się tam z ogromną ciekawością i jeszcze większą chęcią zakupu przydasiów do scrapbookingu. Odwiedziłam stoisko Galerii Papieru wraz z Craftshop, a przy stoisku Stonogi.pl wręcz przytupnęłam z radości na wieść, że od 13 grudnia uruchamiają sprzedaż stacjonarną w Poznaniu!:) Radość dla mnie przeogromna:)

A oto moje skromne łupy:

papiery

papiery

Zgodnie z przesłaniem festiwalu zakupiłam unikatowe prezenty. Dwa kalendarze upominkowe dla sióstr myślicie, że spodobają się?:) Technika decoupage od zawsze mnie zachwyca, obrazki są tak realistyczne jakby namalowane ręcznie… Myślę, że każdego dnia zdzierając kolejną kartę z tak wyjątkowego kalendarza miło rozpocznie się dla Nich dzień.

kalendarze

kalendarze

Chciałabym również podziękować za wszystkie życzenia, jakie znajdują się pod ostatnim wpisem!:) Kochane jesteście, dziękuję!

Pozdrawiam ciepło!

4 odpowiedzi na “Kilka słów o Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu”

 1. blogagnieszki pisze:

  Z takich zakupów powstaną na pewno same piękne prace :).

  Siostry na pewno się ucieszą z takiego prezentu :).

 2. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Aguś, już mnie ręce świerzbią aby papiery pociąć hhi:) O reakcji sióstr na pewno jeszcze napiszę!:) Pozdrawiam ciepło!

 3. patchworld pisze:

  Ja byłam na tym Festiwalu w zeszłym roku….i mam podobnie sympatyczne odczucia jak Ty:) Ale zakupki cudne poczyniłaś…:) Pozdrawiam serdecznie, Ewa:)!

 4. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Ewo,
  doskonale pamiętam Twoją zeszłoroczną fotorelację z festiwalu:) Ile ja się przy niej nawzdychałam! Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz:)
  Pozdrawiam!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *