Dla Mojego Słoneczka

ILSKartka o niezwykle sympatycznej sentencji… Dla Mojego Słoneczka. Główną rolę odgrywają papiery z , nie muszę mówić, że to moje ulubione:)

kartka

kartka

kartka

GillanekMonia ArtklikNa wymiankę ATCiaków zapisało się jeszcze dwie osoby: , oraz Bardzo się cieszę!:) Jeśli ktoś chętny .  Zapraszam!:)

KasiEdyciePeniniiEwieMomentalniejaDziękuję , , , i za ciepłe słowa pod ostatnią notką!:) Wasze komentarze sprawiają, że chce się dalej tworzyć!:)

Pozdrawiam serdecznie odwiedzających!:)

5 odpowiedzi na “Dla Mojego Słoneczka”

 1. momentalnieja pisze:

  Pozytywna i słodka karteczka

 2. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Momentalnieja, bardzo dziękuję!:)

 3. patchworld pisze:

  Super pomysł Kasiu na tę karteczkę ze specjalną dedykacją:)!!! No to teraz może cała „seryjka” powstanie…o np. dla „mojej Gwiazdeczki”, albo dla „mojego Misiaczka”?:))))) Grono potencjalnych odbiorców wprawdzie trochę się zawęzi, ale…i co Ty na to?:))) A tak mi się przypomniało, że sama kiedyś popełniłam poduchę z jakże sympatyczną dedykacją pt. „mojej Żabce Kochanej” …a na podusi, nie zgadniesz?:)… widniały dwie zakochane żabcie, nawet ładniutka była…ech, miało się kiedyś fantazję hi, hi…

  Pozdrowienia ślę cieplutkie, Ewa:)!

 4. decouart pisze:

  kartka śliczna!! słodka bardzo kobieca no… pozdrawiam, Julia

 5. Kasmatka Kasmatka pisze:

  Ewo, całkiem możliwe, że kartki o tej tematyce powstaną całą serią. Twoja podusię doskonale pamiętam:) Pozdrowienia przesyłam:)

  Julio, bardzo dziękuję za pochwały:) Również Ciebie serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *